מוצר חדש באתר

ציוד אריזה למובילים

מגוון עצום של ציוד אריזה למובילים במקום אחד. חברת אופיר ספקים מייבאת ציוד למובילים מקצועי איכותי והיקפי להובלה מקצועית. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-6522422.

 • 1.

  ציוד אריזה לחברות הובלה ומשלוחים

  חברת אופיר ספקים הינה החברה המובילה בארץ לייבוא, ייצור, ושיווק של מוצרי אריזה בכלל, וציוד אריזה למובילים בפרט. מובילים יקרים, אצלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של ציוד אריזה למובילים איכותי וללא פשרות.

  לפרטים נוספים אודות אופיר ספקים או להזמנת ציוד אריזה למובילים איכותי ומקיף, התקשרו 03-6522422, ואחד מנציגנו ישמח לענות על כל שאלה.

  בעשור האחרון, כמו בכל תחום אחר, גם השירותים שמציעים כיום המובילים התרחבו, ואם פעם מובילים היו מציעים שירות הובלה בלבד, כיום המובילים הרחיבו את שירותיהם גם למתן שירות אריזה עבור לקוחות פרטיים – אריזת דירות או בתים, ולקוחות עסקיים – אריזת משרדים, מפעלים וכדומה. בעקבות כך, הציוד אריזה לחברות הובלה שכלל בעבר משאית או טנדר להובלה, התרחב כעת למוצרי אריזה או ציוד אריזה שייתן מענה עבור שירות אריזה כחלק מחבילת השירות החדשה.

  ציוד אריזה לחברות הובלה קומפלט כולל מוצרי אריזה כגון קרטונים חדשים איכותיים וחזקים במיוחד, קרטונים יד שנייה או שקיות ענקיות חזקות ענקיות. ברשותנו שקיות ענקיות או קרטונים בגדלים שונים לנפחים שונים לבחירתכם. לצורך אריזה של רהיטים גדולים או מוצרים עדינים שמעוניינים לשמור על שלמותם, ובייחוד על פינות המוצר שלא תפגענה, אנו מספקים סטרץ` ידני בצבעים שקוף, כחול, לבן אטום או שחור אטום לבחירתכם, ודיספנסר לסטרץ` ידני או מתקן פלסטיק לסטרץ` ידני, לאחיזה נוחה ואיתנה של הגליל סטרץ` ידני.

  עבור מוצרים שבירים או עדינים אנו מציעים גליל ניילון בועות המהווה שכבת ריפוד נוספת העוטפת את המוצר ומגנה עליו מפני מכות או פגיעות, ובנוסף נייר אריזה 50x70 (250 יח`) המשמש לעיטוף כלי זכוכית, ומהווה חוצץ בין יחידות כלי זכוכית למניעת שברים מיותרים של כלים שבירים או עדינים.

  כמו-כן, חברת אופיר ספקים מספקת מוצרים נלווים לציוד למובילים הכולל סרט דבק איכותי + אקדח לסרט דבק ייעודי, לאיטום טוב וחזק של הקרטונים, או לחילופין חוט קשירה פוליפרופילן איכותי לקשירה והידוק של משטחים או קרטונים.

  מוצרים נלווים נוספים המשלימים לציוד למובילים הינם סכין יפנית איכותית לחיתוך חוטי קשירה פוליפרופילן או חיתוך סרט דבק, כפפות עבודה מקצועיות PU איכותיות לשמירה על הידיים מפני פציעות. מדבקות שביר להדבקה עבור קרטונים בעלי תכונה עדינה או שבירה, או לחילופין סרט דבק שביר בעל כיתוב שביר.

  ציוד אריזה למובילים

  חברות הובלה בכלל, ומובילים בכלל זקוקים למקום אחד מרוכז לקנות ציוד אריזה למובילים איכותי ובלתי מתפשר. חברת אופיר ספקים שמחה להציע לכם את מגוון מוצריה הכולל קולקציה עצומה של ציוד אריזה למובילים שנבחנו ונבחרו בקפידה על ידי מומחי מוצרי האריזה שלנו, בכדי לספק לכם המובילים את הציוד האיכותי ביותר, ובמחיר הנמוך ביותר.

  לפרטים נוספים אודותינו, או להזמנת ציוד אריזה למובילים איכותי ומקיף התקשרו אלינו 03-6522422, ונשמח לעמוד לשירותכם.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.