מוצר חדש באתר

מעטפות למשלוח

חברת אופיר ספקים משווקת מעטפות למשלוח עבור חנויות אינטרנטיות או חנויות מקוונות. ברשותנו ציוד היקפי מקצועי ואיכותי של ציוד לשילוח באינטרנט לכל יעד בעולם.

 • 1.

  מעטפות למשלוח

   

  חברת אופיר ספקים הינה החברה הגדולה בארץ לייצור, ייבוא ושיווק מוצרי אריזה בכלל, ומוצרי אריזה לחנות אינטרנטית כגון מעטפות למשלוח בפרט. חברתנו מתמחה במציאת פתרונות אריזה בהתאמה אישית לסוגי המוצרים השונים.

  אם הנכם מתלבטים לגבי סוג ציוד האריזה המתאים עבורכם, המומחים שלנו בחברת אופיר ספקים ישמחו לייעץ לכם. לפרטים נוספים התקשרו: 03-652-2422.

  מעטפות למשלוח הינו מוצר אריזה נפוץ בקרב חברות, אירגוניים ובתי עסק שונים, ובעיקר בקרב חנויות אינטרנטיות המכונות גם בשם חנויות וירטואליות או חנויות מקוונות. עבור חנויות אילו באפשרותנו להציע מגוון עצום ורחב של ציוד אריזה, וזאת מעבר למעטפות רגילות הסטנדרטיות בצבע חום או לבן. עבור חנויות אינטרנטיות אשר מוכרים מוצרים מגוונים ומסוגים שונים יש לשים דגש על אופי המוצר, גודלו, צורתו, מבנהו, דרגת עדינותו וכדומה. בהתאם לאופי המוצר יש לבחור את סוג המעטפות למשלוח המתאימות ביותר עבור המוצר.

  שימושים עבור מעטפות למשלוח לחנות אינטרנטית

  עבור ניירות כגון תעודות משלוח, תעודות אחריות, מסמכים וכדומה, מומלץ להשתמש בפקינג ליסט העמיד בפני מים ומסוגל להגן על סוגי הניירות השונים מפני רטיבות. בנוסף ניתן להשתמש בשקיות בלדרות שהינן חזקות במיוחד, מגנות על המוצר מפני לחות ורטיבות, ואינן שקופות, ועל כן שומרות על פרטיות, ואינן חושפת את תוכן השקית.

  עבור מוצרים עדינים או שבירים, יש להשתמש במעטפות למשלוח מסוג מעטפות מרופדות, כאשר בקטגוריית מעטפות מרופדות יש סוגים שונים: מעטפות אלומיניום מרופדות המגיעות בצבעים שונים ובגדלים שונים לבחירתכם, כמו-כן, ניתן להשתמש במעטפות בלדרות עם פצפץ, בעלות שכבת הגנה של ניילון בועות, ופס סיליקון איכותי לסגירת איתנה. מעטפות הבלדרות בעלות תכונה של עמידות למים, ומיוצרות מניילון איכותי.

  חברת אופיר ספקים מספקת בנוסף מוצרים נלווים עבור מעטפות למשלוח כגון מדבקות הלם, מדבקות שיקום או מדבקות שביר. השימוש במדבקות אילו נעשה בעיקר עבר מוצרים עדינים במיוחד. במדבקת ההלם קיים אינדיקטור שמגיע עם 3 צבעים, ויספר לכם מעב עבר על החבילה בדרך. אם הצבע של מדבקת ההלם הוא אדום, מומלץ לבדוק את שלמותו ותקינותו של המוצר. מדבקת הלם תיידע את המוביל כי מדובר במוצר עדין שנתון תחת מעקב ושעליו לנקוט משנה זהירות במהלך משלוח החבילה או המעטפה.

  מעטפות למשלוח

  מוצרים נלווים נוספים שאנו מספקים: סרט דבק Fragile שביר, סטרץ` ידני, מיני סטרץ`, ניילון שרינק מתכווץ בחום העוטף הרמטית את המוצר ועוד.

  לפרטים נוספים אודות חברת אופיר ספקים, החברה הגדולה בארץ לשיווק מוצרי אריזה, ולהזמנת מעטפות לשילוח עבור חנות אינטרנטית ולכל מטרה, התקשרו אלינו 03-652-2422, ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.