מוצר חדש באתר

חומרי אריזה למפעלים

כל חומרי האריזה למפעלים במקום אחד. חברת אופיר ספקים משווקת חומרי אריזה למפעלים מקצועיים ואיכותיים בגדלים ובצורות שונות. להזמנות התקשרו 03-6522422, ונשמח לעזור.

 • 1.

  חומרי אריזה למפעלים

   

  אופיר ספקים – חברה לייצור ייבוא ושיווק מוצרי אריזה מספקת חומרי אריזה למפעלים החל מקרטונים למפעלים, וכלה בסרטי הדבקה לסגירת קרטונים, סכין יפנית, ומדבקות שביר (Fragile Labels) עבור מוצרים שבירים או עדינים.

  בעלי מפעל או בעלי עסקים יקרים! זקוקים לחומרי אריזה למפעלים? בחברת אופיר ספקים תוכלו למצוא מגוון עצום של חומרי אריזה למפעלים - והכל במקום אחד!

  לפרטים נוספים ולהזמנת כל הסוגים של חומרי אריזה למפעלים, התקשרו אלינו בטלפון 03-6522422, ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם.

  חומרי אריזה למפעלים הינם חלק מהותי מסדר היום של המפעל. במפעלים, לאחר תהליך הייצור של המוצרים השונים, נוהגים לארוז אותם באריזות אל היעד הבא. לכל מפעל כמובן יש פס ייצור משלו, וקו מוצרים השונה באופיו. כאן חשובה ההקפדה על בחירת חומרי אריזה מתאימים לגודלו, נפחו, אופיו, עדינותו וכו׳ של המוצר על מנת שיגיע אל יעדו בשלמותו. ולכן, חשוב להיערך בצורה נאותה לתהליך, והחוכמה האמיתית היא להיות מצויד ומוכן. תוצאות האריזה האמיתיות נבחנות בעת פריקת הקרטונים במיקום היעד.

  ציוד אריזה למפעלים

  חברת אופיר ספקים מספקת ציוד אריזה למפעלים מקיף וכוללני לאריזת המוצרים בצורה האידיאלית ביותר. ציוד אריזה למפעלים מקצועי ואיכותי תוכלו למצוא אצלינו בחברת אופיר ספקים. אנו גאים לומר כי ציוד אריזה למפעלים היוצא מהחברה שלנו נבדק על ידי מומחי האריזה שלנו כמוצרי איכות ויבטיח שמירה מירבית על הציוד היקר אותו הנכם מעוניינים לשנע, בכדי שיגיע אל יעדו החדש בשלמותו.

  מוצרי אריזה למפעלים

  בחברת אופיר ספקים אנו מספקים מגוון עצום ומקיף של מוצרי אריזה למפעלים כגון גליל ניילון בועות של חצי מטר או אחד מטר לבחירתכם להענקת שכבת ריפוד נאותה עבור מוצרים שבירים כגון זכוכית, חרס וכדומה. כמו-כן, גליל קרטון גלי המיועד להוות חוצץ בין משטחים גדולים כגון משטחי עץ. חציצה על ידי גליל קרטון גלי ישמור על משטחי העץ ויגן עליהם מפני שריטות, מכות פגיעות ושאר מזיקים.

  עבור אריזת מוצרים גדולים יותר, ושמירה או הגנה על פינות המוצר, אנו ממליצים על גליל ניילון סטרץ` ידני או גליל מיני סטרץ` עבור מוצרים קטנים יותר, שבעזרתם ניתן לעטוף משטחים, או מוצרים גדולים או קטנים להידוק מושלם יותר, והענקת שכבת הגנה נוספת לרהיט לשינוע בטוח יותר.

  cardboard boxes

  נייר אריזה למפעלים

  אחד המוצרים החשובים בתהליך האריזה, ושחלק מהאנשים נוטים להמעיט מערכם זה נייר אריזה. נייר אריזה למפעלים חשוב במיוחד עבור מוצרי כלי בית עדינים, חפצי נוי, או כל מוצר עדין ויקר. נייר אריזה מגיע במשקל של 4 ק"ג 50/70 – 250 יחידות.

  ברשותנו קרטונים חזקים למפעלים. קרטונים חזקים יעשו עבודה יותר בלשאת משקלים כבדים, ולא יכרעו תחת העומס ויקרעו במהירות המתאימה לקרטונים באיכות ירודה. כמו-כן, אנו מספקים מסקינגטייפ וסרטי הדבקה שקופים איכותיים לאיטום או סגירה של קרטונים, וביטון קלקר למעטה הגנה נוסף על מוצרים שבירים.

  ואם במוצרים שבירים עסקינן, חשוב מאוד להדביק על הקרטונים מדבקות שביר (Fragile Labels), סרטי הדבקה אקריץ` )60 מטר(, או סרטי הדבקה PVC )60 מטר( כדי ליידע את המוביל, כי תכולת הקרטון מכילה מוצרים עדינים ושעליו להתנהג עם המוצר בעדינות מרבית. מדבקות שביר מגיעות ביחידות של 10.

  חברת אופיר ספקים – החברה הגדולה בארץ לייבוא, ייצור ושיווק מוצרי אריזה תשמח להעניק לכם ייעוץ בכל מה שקשור לחומרי אריזה למפעלים איכותי ומקצועי. לחוויית אריזה נעימה ואיכותית.

  להזמנות התקשרו 03-6522422, ונציגנו ישמח לקבל את שיחתכם ולענות על כל שאלה.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.