מוצר חדש באתר
מבצעים באופיר ספקים

מדיניות החברה

אמינות – לעולם לא נמכור לך מוצר לא איכותי או במחיר לא הוגן, ערך האמינות הוא הערך הגבוה ביותר מבין חמשת הערכים שאנו פועלים על פיהם ואנו מאמינים כי בלעדיו חברה / עסק / קהילה לא יכולים להתקיים.

 • 1.

  מדיניות החברה:

  אופיר ספקים עוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי אריזה, אופיר ספקים מייחסת חשיבות עליונה לקשר עם הלקוח, ונרתמת ככל שאפשר לכך שכל לקוח יהיה מרוצה, על כן אנו מיחסים חשיבות רבה לחמשת הערכים הבאים: מחיר, שירות, אמינות, זמינות, מגוון .

  מחיר – אנו נשתדל לספק את המוצרים במחיר הוגן ככל שנוכל, גם אם לעיתים זה דורש מאיתנו לייבא את המוצר או לייצר אותו בעצמנו.

  שירות – כל לקוח אצלנו הוא לקוח v.i.p ויקבל את מלוא תשומת הלב והייעוץ הדרוש, בן אם לקוח קטן או לקוח גדול.

  אמינות – לעולם לא נמכור לך מוצר לא איכותי או במחיר לא הוגן, ערך האמינות הוא הערך הגבוה ביותר מבין חמשת הערכים ואנו מאמינים כי בלעדיו חברה / עסק / קהילה לא יכולים להתקיים.

  זמינות – אנו מודעים לכך שהלקוחות שלנו לעיתים צריכים את הציוד דחוף אנו נשתדל לספק לכם את המוצרים מהר ככל שניתן במסגרת היכולות.

  מגוון – לעיתים אנו מספקים ציוד שקיים המגוון גדול מאוד של דגמים, כגון, שקיות פץפץ, מעטפות פצפץ, פסגור וכדומה, אנו נשתדל לספק עבורכם מגוון גדול של מוצרים על מנת שתקבלו פתרון מלא עבור כל מוצרי האריזה שלכם במקום אחד.

  פרטי יצירת קשר:

  בעת יצירת קשר עם החברה פרטי יצירת הקשר נשמרים במערכת האתר אופיר ספקים, אנו מתחייבים לא לעשות כל שימוש עם פרטי יצירת הקשר שלך למעט השימוש לשמם הוא נועד.

  טעות באתר:

  ט.ל.ח – אם נפלה טעות באתר נשמח את תצרו עימנו קשר ונשמח לתקן מיידית.

הצעה מיוחדת

הצעה מיוחדת למוצרי אריזה - בנדלים

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.

WhatsApp